/data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/component.php on line 5
"> Haabersti ja Pääsküla noortekad kutsuvad HNKxTRMile!

HNKxTRM on mõnus suvine päev täis räppi,gräffi ja ekstreemsporti. 

Projekti eesmärgiks on pakkuda noortele võimalust kasutada linnapilti loodud rulaparke ka juhul kui neil selleks vahendid puuduvad. Oleme projekti raames soetanud Haabersti noortekeskusele kiivreid, rulasid ja tõukerattaid, mida noored tasuta kasutada saavad.

26. augustil toimub Haabersti skatepargis/vihmase ilma korral Pääsküla sise skatepargis korralik jam! Live grafiti+workshopid, esinemised ja muidugi võistlused.

Toimuvad bmx, rula ja tõukeratta võistlused. 
Lisainfo ja registreerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 58455628 
REGISTREERIMINE ON ALANUD!Lisaks esinevad antud üritusel:

// PK - Esimest korda oli tegutsemist PK nime all märgata aastal 2004, mil selle lühendi all hakkas üks noor kutt iga-aastaselt osa võtma MC Battelites. Juba 16 aastaselt valiti PK kutsete alusel toimuvale MC Battelile, mis leidis aset Õllesummeril ja kus Eesti parimad bättelräpparid rahalistele auhindadele suurel laval võistlesid. 
Pärast paariaastast inglisekeelset perioodi on tänaseks mees pannud kokku kompoti kaunist Eesti keelest ning kaasahaaravatest meloodiatest, mis ehk pole EHHi stseenis niivõrd levinud.
Tänaseks valmivad pea kõik PK lood välismaa instrumentaalidele, millega on saavutatud energiline sümbioos poeesia ja peoräpi hype vahel.
Suvel 2015 ilmus PK debüütalbum "Labürint", mis hääletati aasta parimate hip-hop väljaannete
hulka. 

www.facebook.com/pkestonia
www.soundcloud.com/pkestonia
www.instagram.com/pkest
www.youtube.com/pkestonia

// 1TEIST - 1teist on kaheksapealine Kehra-Tallinn-Pärnu-Aruküla päritolu räpihüdra. Mehed on valmis saanud suurel hulgal värsket kraami, mille vaib on sama mitmekülgne kui kooseis.

https://www.facebook.com/1teist/?fref=ts

// ÖÖKÜLM - Öökülm on eksperimentaalne ja mänguline Rakvere hiphop-duo, mille muusika pakub vastukaalu agressiivse gängstaräpi jäljendamisele. Eestikeelne sõnavool võib kuulajateni tuua sotsiaalsed sõnumid või olla lihtsalt meelelahutuslik, kuid kindlasti on Öökülm näide avatud suhtumisest muusikasse, tekstidesse ja kogu hiphopi-kontseptsiooni üldisemalt. Olulised pole standardid, vaid pigem uute ja intrigeerivate lahenduste leidmine. MC Lordi riimid ja Melkkeri sämplid peaksid õnnelikuks tegema igaüht, kes peavad lugu kaasahaarava muusikalise tausta ja mõnusa kiiksuga tekstide kooslusest. Öökülma mõlemad seni ilmunud albumid – plaadifirma Lejal Genes väljastatud “Välk selgest taevast” (2007) ja “Head uudised” (2010) on olnud Eesti Muusikaauhinna nominendid. Raadioeetrites ja Youtube’is on saanud rohkelt mängukordi Öökülma hitid “Viskit” ja “Seagripp 95” (feat. Lotte). Sel aastal on kuuldavasti tulemas ka nende kauaoodatud uus plaat.

https://www.facebook.com/ookulm/?fref=ts

Tule kohale! Üritus on TASUTA!

 

hnkxtrm