Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/functions.php on line 185

 

Käesoleva aasta aprillis sai Haabersti noortekeskus rõõmustava uudise. Haabersti noortekeskuse poolt esitatud projektid said Avatud noortekeskuste projektikonkursil positiivse vastuse ning täies mahus toetuse. Projektide toel on Haabersti noortekeskuses käesolevast aastast hulgaliselt uusi tasuta vaba aja veetmise võimalusi.

Suve ja sügisperioodil toimuvad Haabersti noortekeskuses projekti piljardikoolitus “Selge siht” raames piljardikoolitused, mida viivad läbi professionaalsed snuukrimängijad Andres Petrov ning Denis Sokolov. Koolitused toimuvad kaks korda kuus ning on soovijatele tasuta. Lisaks toimuvad regulaarsed piljarditurniirid, mida noored ise korraldavad. Rahastuse toel on noortekeskusesse lähiajal saabumas ka uus piljardilaud, kiid ja kuulid.

Suvel toimub taaskord noorte elustiili projekt HNKXTRM, mis on Haabersti Linnaosa noortele juba armsaks saanud. HNKXTRM 2019 lõppvõistlus toimub 29.august Haabersti skateparkis (vihmase ilma korral pääsküla siseskateparkis). Lõppvõistluse päeval toimuvad rula-bmx ja tõukeratta võistlused, seinamaalingu töötuba, 3vs3 korvpalli turniir ning palju muud põnevat. Noorte elustiili projekti HNKXTRM 2019 raames toimuvad suve ja sügisperioodil ka tasuta rula ning korvpalli treeningud. Samuti on noortekeskus projektirahastuse toel saanud endale soetada korvpalli pallid, korvpalli konstruktsiooni, tõukerattad, rulad ja kiivrid, mida kõike saavad noored tasuta kasutada.

Noorte elustiili projekt HNKXTRM 2019 ja piljardikoolitus “Selge siht” tegevusi viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu.

Haabersti noortekeskus osaleb ka teenusedisaini projektis, mille raames on koos noortega loodud noortekeskusesse uus teenus, millest saavad osa kõik soovijad. Teenusedisaini projekti “VEEBIMULL” raames toimuvad erinevad multimeediaalased õpitoad (loovkirjutamine, blogikeskkonna loomine, videokeskkonna loomine, videode filmimine ja monteerimine ning digijoonistamine) Haabersti noortekeskuse noortegrupile, kes hakkavad oma teadmisi edasi andma kõigile, kes selle vastu huvi tunnevad.

Projekti raames oli Haabersti noortekeskusel võimalus soetada noortekeskusele 3 uut arvutit, graafilist tahvlit ning uus kompaktkaamera koos statiiviga. Need vahendid on kõikidele noortele tasuta kasutada.

Lisainfo kõikide uute võimaluste ja teenuste kohta: info[ät]haabersti.ee, 53090808 või Haabersti noortekeskusest (Õismäe tee 88a).

“Veebimulli” tegevuste elluviimist toetab riiklikest ja Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest Eesti Noorsootöö Keskus. Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

entkhtmel