"> Noortekeskuste aasta algas traditsioonilise piljarditurniiriga.

18. jaanuaril toimus kolmeteistkümnes Tallinna ja Harjumaa noortekeskuste vaheline piljarditurniir. Haabersti Vaba Aja Keskuse ja Mustamäe Avatud Noortekeskuse poolt korraldavale turniirile registreerus rekordarv osalejaid. Võistlustulle asus 52 võistlejat viieteistkümnest noortekeskusest: Põhja-Tallinn, Kristiine, Kesklinn, Lasnamäe, Pääsküla, Valdeku, Haabersti, Mustamäe, Saku, Anija, Alavere, Kehra, Keila, Viimsi ja Kiiu. Võistlus toimus paaristurniirina ning kolmes vanusegrupis. Kõige vanemas vanusegrupis võisid koos noortega osaleda ka noorsootöötajad.

Kõige nooremas vanusegrupis saavutas pärast pingelist pronksilahingut III koha Haabersti noortekeskuse võistkond koosseisus: Maarek Veskilt ja Sigrid Tuse. II koha saavutas Saku noortekeskuse võistkond koosseisus: Marek Lepist ja Arko Veemees ning kõige auväärsema I koha saavutas sel aastal Lasnamäe noortekeskuse võistkond koosseisus: Kristjan-Mikko Sihvonen ja Ilja Tišenko.

Keskmises vanusegrupis saavutas III koha pärast väga tasavägiseid mänge Haabersti noortekeskus koosseisus: Karl Väli ja Jaan Joosep Jürimäe. II koha ning hõbemedalid riputati kaela samuti Haabersti noortekeskuse esindajatele: Denis Sokolov ja Nikita Smirnov. Esimene koht rändas sel korral Kristiine noortekeskusesse, kes võistlesid koosseisus: Marek Virkus ja Rainer Kase.

Kõige vanemas vanuserühmas võtsid sel aastal omavahel mõõtu kaheksa paari. Pärast alagrupi mänge, põnevaid poolfinaale ja kohamänge selgusid parimad. Kolmanda koha kõige vanemas vanuserühmas saavutas Pääsküla noortekeskus koosseisus: Martin Põldvee ja Steven Vihalem. Teise koha saavutas Põhja-Tallinna noortekeskus koosseisus: Enrike Skljarov ja Richard Leht. Esimene koht läks Mustamäe noortekeskusele koosseisus: Ahti Murd ja Rauno Rüütel.

Auhinnalaud oli rikkalik. Haabersti Vaba Aja Keskus ja Mustamäe Avatud Noortekeskus avaldavad siirast tänu koostööpartneritele ja toetajatele, kelleks olid: Haabersti Linnaosa Valitsus, Mustamäe Linnaosa Valitsus, Škoda jäähall, Uisuplats, Megazone Seikluskeskus, Ajakiri Sport ja Bamba Lounge & Piljardiklubi. Pilte tegi Sander Remme. Palju õnne veelkord võitjatele ja kohtume juba järgmisel aastal!