/data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/component.php on line 5
"> Jüriöö Jooksul selgitati välja Haabersti kiireimad koolinoored!

16. aprilli pärastlõunal andis Haabersti Linnaosa vanema kohusetäitja Hr. Oleg Siljanov stardi juba kaheksandat korda toimuvale traditsioonilisele teatejooksuvõistlusele Jüriöö Jooks, et selgitada välja Haabersti kiireimaid õpilased. Jüriöö Jooksu korraldab Haabersti vaba aja keskus ja võistlusel osalesid võistkonnad Tallinna Mustjõe gümnaasiumist, Tallinna Õismäe gümnaasiumist, Haabersti vene gümnaasiumist, Tallinna Õismäe vene lütseumist ning Tallinna Järveotsa gümnaasiumist. Ilusa ilmaga kogunes lisaks võistlejatele Haabersti liikluslinnakusse hulgaliselt pealtvaatajaid, kes kõik said osa vahvast ja sportlikust päevast.

Kokku oli võistlustules 60 noort sportlast. Võistkonnad komplekteeriti kooli erinevate vanuseastme õpilastest, see tähendab, et 1. klassidest 1 võistleja, 2. klassidest 1 võistleja jne. Võistluse eesmärgiks on Eesti vanarahva püha päeva tähistamine ning seeläbi ka Eesti rikkaliku ajaloo viimine noortele lähemale, pakkudes erinevas vanuses noortele võimaluse teha midagi ühise eesmärgi nimel.
Võistluse avas Hr. Oleg Siljanov, kes tuletas võistlejatele meelde, mis eesmärki see võistlus endas kannab ning soovis võistlejatele palju edu. Tasavägises lõpuduellis jäi seekord peale Tallinna Õismäe gümnaasium, kes napi edumaaga Tallinna Järveotsa gümnaasiumi ees esikoha napsas ning rändkarika endaga kaasa viis. Kolmanda koha saavutas Tallinna Õismäe vene lütseum. Pärast võistlust kostitati kõiki osalejaid pirukatega, puuviljadega, veega ja teega.
Võistlust toetasid My Fitness AS, Baasjaam, Svensky Kaubanduse AS, Trefoil Jumping Park, Pom'bel smuutid, Tallinna Lasteaed Karikakar ja Haabersti Linnaosa Valitsus. Täname häid koostööpartnereid ning soovime veelkord õnne võitjatele.

DSC01646

Pildil Oleg Siljanov ja Tallinna Õismäe gümnaasiumi võistkond koosseisus: Oliver Kokk, Kenneth Vunk, Henri Romeo Orav, Aron Aasa, Tomas Simanauskas, Roland Kirr, Ronaldo Kaljo, Mikk Võsu, Jan-Cristofer Sarapik, Christopher Christjan Lään, Remy Aoveer, Joosep Mart Männik.