Haabersti Vaba Aja Keskus korraldab käesoleval aastal taas Haabersti koolinoorte vahelist teatejooksuvõistlust Jüriöö Jooks, kuhu on osalema oodatud kõik Haabersti linnaosa koolid. Sedapuhku juba kaheksas Jüriöö Jooks toimub 16. aprill, kell 14.00 Õismäe tiigi ümbruses. Stardi/finišipaik on Haabersti liikluslinnakus ning rada kulgeb ümber Õismäe tiigi.
Tegemist on teatejooksuga, kuhu on osalema oodatud kõigist Haabersti koolidest 12 õpilast. Kõikide koolide osavõtul tähendab see 72 noort jooksuhuvilist. Võistluse eesmärgiks on Eesti vanarahva püha päeva tähistamine ning seeläbi ka Eesti rikkaliku ajaloo viimine noortele lähemale, pakkudes erinevas vanuses noortele võimaluse teha midagi ühise eesmärgi nimel. Võistkonnad komplekteeritakse kooli erinevate vanuseastme õpilastest, see tähendab, et 1. klassidest 1 võistleja, 2.klassidest 1 võistleja jne.

ae360f2f 498b 4773 9b7f 5c3878bc546b

 

Lisainfo ja registreerimine: Triin[at]haabersti.ee, 53090808.

Võistlusele on õla alla pannud My Fitness AS, Pom'bel smuutid, virtuaalreaalsuse keskus Baasjaam, Svensky Kaubanduse AS, Trefoil Jumping Park, Haabersti Linnaosa Valitsus. Täname häid koostööpartnereid ning soovime edu võistlejatele. Kohtume juba 16. aprillil kell 14.00 Haabersti liikluslinnakus.