Haabersti Vaba Aja Keskus

Haabersti Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Möödunud aasta 9. septembril toimus Pääsküla skateparkis noorte elustiilipäev HNKXTRM. Päev täis live grafiti-showd, muusikalisi etteasteid ning võimsat ekstreemspordivõistlust andis tõuke selleks, et alustada uue projektiga. Meil on hea meel teatada, et HNKXTRM tuleb taas ja mitte ainult elustiilipäevana. Juba 28. juuni kell 15.00 alustavad Ilmarise skateparkis tõukeratta avatud treeningud treener Dennis Karpovi käe all.

Tõukeratta treeningud toimuvad igal neljapäeval 5., 12., 19. ja 26. juulil ja lõppevad 30. augustil toimuva noorte elustiilipäevaga HNKXTRM 2018. Tõukeratta treeningud on huvilistele TASUTA! Lisaks ei ole ka takistuseks tõukeratta puudumine, sest Haabersti Vaba Aja Keskusel on mõned tõukerattad ja kiivrid treeningute jaoks ka omalt poolt kasutusse antud. Avatud treeningute ajal viibib treener Dennis kell 15.00-16.30 skateparkis ning kõigil huvilistel on võimalik tema käest nõu küsida ja temaga koos end oskuseid lihvida ning treenida.

Tegevust viiakse ellu riigieelarvelistest vahenditest Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud avatud noortekeskuste projektikonkursi kaudu.tõuksiplakat ilmarise pildiga page 001

Linnalaagrid 2019

 

Haabersti Vaba Aja Keskus 1

Exit Room

komplektrida2